Naše společnost GASTROMAX, s.r.o. je již od roku 2001 výhradním dovozcem a distributorem italské kávy Caffé MAURO pro Českou republiku. Díky této exkluzivitě a zkušenostem Vám můžeme jako jediní nabídnout vždy čerstvý a kompletní sortiment této kávy včetně hodnotné marketingové podpory prodeje do Vaší firmy či provozovny (značkové sklo a porcelán, cukry, POP materiály, kávovary, kávomlýnky, zaškolení, servis a spoustu dalších originálních materiálů a individuálních služeb dle Vašeho přání).

Dovážené produkty Caffé MAURO nabízíme i k velkoobchodní spolupráci. Pokud nejste konečný odběratel, tak se na nás neváhejte obrátit – rádi Vám zašleme náš velkoobchodní ceník a v případě potřeby Vám uděláme nabídku tzv. na „míru“.

 Caffé MAURO má ve svém firemním logu nápis "a tostatura lenta", což v překladu znamená "pomalu pražené" - díky této skutečnosti jsou všechny produkty Caffé MAURO lahodně plné a výrazné chuti. S kávou MAURO se můžete setkat ve všech evropských zemích (Německo, Francie, Holandsko, Švýcarsko, Švédsko, Španělsko, Řecko,..), ale také v USA, Africe, Rusku, Asii nebo Austrálii.