Jsme přímým dovozcem a distributorem kvalitních, ale zároveň cenově dostupných horkých čokolád značek RISTORA a BAHIA. Tyto porcované čokolády jsou baleny po 50 ks a připravují se vždy s mlékem pomocí trysky s horkou párou.

Naše společnost GASTROMAX se začátkem roku 2015 stala výhradním dovozcem a distributorem prémiových horkých čokolád značky FoodNess pro Českou republiku. Tyto čokolády jsou produktem italské společnosti Olibar S.r.l. se sídlem v městě Curtatone (MN) a nabízíme je v celkem 16 různých příchutích (klasická, mléčná, hořká, extra hořká, bílá, bílá s oříšky, bílá s kokosem, oříšková, nugátová, pomerančová se skořicí, kokosová, amaretto,  banánová, mátová, jahodová a karamelová).

Díky této exkluzivitě a také dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout vždy čerstvý a kompletní sortiment těchto produktů včetně vkusné marketingové podpory prodeje do Vaší provozovny (značkové šálky s logem FoodNess, letáčky na stoly v českém jazyce, stojany na porcované čokolády a jiné POP materiály).

Všechny námi dovážené horké čokolády (FoodNess, Ristora, Bahia) nabízíme i k velkoobchodní spolupráci. Pokud nejste konečný odběratel, tak se na nás neváhejte obrátit – rádi Vám zašleme náš velkoobchodní ceník.