Kapslové kávovary jsou vhodné do menších domácností či firem a nabízíme je ve 3 různých systémech. Jejich největšími výhodami jsou nízká pořizovací cena a malé rozměry přístrojů. 

Nejznámějšími a nejrozšířenějšími jsou zcela jistě ty od společnosti Nespresso, jichž jsme autorizovaným prodejcem. Kapslové kávovary pro Nespresso vyrábí společnosti DéLonghi a Krups a nabízí se celkem v 7 řadách (Lattissima, U, Citiz, Maestria, Inissia, Pixie a Pixie Clips).

 

Druhým, námi nabízeným, systémem jsou kávovary a kapsle od italské společnosti CAFFITALY, které se vyznačují velkou spolehlivostí a poměrně nízkou cenou. Kapsle CAFFITALY jsou navíc rozměrově stejné jako kapsle Tchibo, takže je případně můžete použít v kapslových kávovarech Tchibo (stejně jako kapsle Tchibo v kávovarech CAFFITALY).

 

Poslední alternativou jsou kapslové kávovary IL CAPITANI, které dovážíme přímo od Caffé MAURO. K těmto kávovarům nabízíme i kapsle od Caffé MAURO (CENTOPERCENTO, DE LUXE, CLASSICO a DECAFFEINATO). Jestli máte rádi klasické espresso a od kapslového kávovaru nic jiného nepotřebujete, tak tyto přístroje jsou nejideálnějším řešením. Kapsle Caffé MAURO jsou, ve srovnání s kapslemi Nespresso a Caffitaly, cenově nejvýhodnější.