KÁVOVÉ KURZY

Vzhledem k velké poptávce ze strany našich odběratelů jsme začali s realizací speciálních kávových kurzů jak pro profesionály, tak i pro širokou "kávovou" veřejnost.

Celodenní kurz BASIC BARISTA je určen pro profesionály z oboru (kavárny, restaurace, bary, ...) a je zaměřen na získání všeobecných teoretických znalostí o kávě a zejména na praxi (správné nastavení kávovaru a kávomlýnku, správná příprava káv a kávových nápojů s mlékem, čištění a údržba technologie, ...). Tento kurz realizujeme buď v naší provozovně, anebo přímo u zákazníka.

Tříhodinový kurz HOME BARISTA doporučujeme spíše pro návštěvníky kaváren a obecně pro milovníky kávy, kteří by rádi o kávě věděli něco víc. Mimo teoretických znalostí o kávě Vám ukážeme více alternativních variant přípravy kvalitní kávy v domácím prostředí (moka konvice, french press, chemex, vakuum pot, aeropress). Tento kurz pořádáme vždy v naší provozovně CAFFÉ ZONE.

Caffé EPOS

Začátkem roku 2017 se naše společnost GASTROMAX, s.r.o. stala výhradním dovozcem a distributorem italské kávy Caffé EPOS. Tato káva se praží na Sicílii a poznávacím znamením všech produktů Caffé EPOS je plná lahodná chuť, hustá crema a zajímavý obal.