Naše společnost GASTROMAX, s.r.o. je přímým dovozcem italských kávovarů a kávomlýnků WEGA.

Z nabídky společnosti WEGA nabízíme pákové kávovary řady ATLAS, které se nám dlouhodobě osvědčily zejména svou spolehlivostí, přijatelnou cenou a minimální poruchovostí. Kávovary WEGA ATLAS se v současné době vyrábí buď ve dvou, anebo tříhlavovém provedení (jednohlavové kávovary WEGA ATLAS se již koncem roku 2014 přestaly vyrábět). Pokud jste omezeni místem, tak doporučujeme použít dvouhlavový kávovar WEGA ATLAS v provedení COMPACT (má šířku jen 53 cm).

Kávovary WEGA ATLAS se vyrábí buď v mechanickém provedení (typ EPU - levnější varianta, ale přípravu kávy musíte vždy začínát i ukončovat stiskem mechanického tlačítka), anebo v elektronickém provedení (typ EVD - mírně dražší varianta, ale můžete na ní využít jednu ze 4 předvolem - 1x espresso, 2x espresso, 1x luongo, 2x luongo). Kávovary WEGA ATLAS se standartně vyrábí v barvě černé nebo červené, případně na objednávku ve zlaté barvě. 

 

Klasické kávomlýnky WEGA MAX mají vždy mechanické nenulovatelné počítadlo vydaných dávek a nabízíme je buď v mechanickém provedení, anebo ve verzi s automatickým domíláním zrnkové kávy. Kávomlýnky WEGA MAX se vyrábí v 9 barvách.

V případě zájmu Vám z produkce společnosti WEGA zajistíme jakýkoliv vybraný model - ať již cenově nejlevnější typ ORION GOLD, anebo některý z dražších modelů (SPHERA, POLARIS, VELA, ......). Kompletní nabídku naleznete na www.wega.it.

Poslední dobou se v gastronomii čím dál více používají tzv. "freshové" kávomlýnky, které Vám vždy každou porci namelou čerstvou (těsně před samotnou přípravou kávy na kávovaru). Z těchto "freshových" kávomlýnků nabízíme produkty italských firem MACAP a EUREKA.