Naše prezentační provozovna CAFFÉ ZONE se nachází v přízemí polyfunkčního domu ve Zlíně na ulici Partyzánská 7043 (pod studiem jógy SATYAM).

V prodejní části provozovny naleznete široký sortiment kvalitních zrnkových i mletých káv (mimo Caffé MAURO nabízíme i značkové kávy od dalších cca 30 kvalitních producentů), množství automatických a kapslových kávovarů, velkou nabídku originálních hrníčků na kávu, zajímavý doplňkový sortiment (bio med, organic cacao, španělské či anglické čaje, …).

V kavárenské části, která je nekuřácká, můžete ochutnat velké množství rozličných kávových nápojů. Kávu si můžete vybrat vždy ze dvou značek - na jednom kávomlýnku připravujeme vždy 100% arabicu a na druhém kávomlýnku nabízíme vždy kávu, která je směsí káv arabica a robusta. Tyto nabízené kávy pravidelně měníme (cca jednou za týden). Dále můžete ochutnat italskou lahodnou horkou čokoládu FOODNES (výběr z 16 druhů), kvalitní čaje Teekanne Selection 1882 (výběr z 10 druhů – černé, zelené, bílé, bylinné i ovocné), ledové kávy či frappé ....

Detailní informace o naší firemní provozovně naleznete na www.caffezone.cz.